Ochrana vašeho soukromí při zpracování osobních údajů je pro mě důležitou záležitostí. Osobní údaje, které jsou získány během návštěvy této webové stránky, jsou zpracovány v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Pracuji jen s údaji a kontakty, které si stáhly úvodní ebook, využily realitní poradnu nebo si objednaly knížku/seminář. Abych vás mohla informovat o realitních receptech, aktivitách Realitní kuchařky a novinkách ve světě nemovitostí, případně zjistit váš názor na ně. Pokud byste s nimi nesouhlasili, můžete mi to kdykoliv oznámit, abych mohla údaje podle toho zablokovat.

Obchodní podmínky

Na spam nehraji!
V případě emailové komunikace se z odběru můžete kdykoliv odhlásit s pomocí odhlašovacího odkazu uvedeného v patičce každého emailu.

Cookies
Tyto stránky využívají cookies služby Google Analytics. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. Všechny údaje, které shromažďují, jsou anonymní a používají se pouze ke zlepšení způsobu fungování webové stránky. Zásady ochrany najdete na ZDE