Jak ušetřit velké peníze a kýbl nervů? Investujte do realitní gramotnosti

Nákup i prodej nemovitostí představuje velmi důležitý životní krok, který většina lidí dělá jen jednou za život. Na této cestě je mohou potkat mnohá úskalí a neznamená to jen špatně zvolená nemovitost, nevýhodné financování nebo nesolidní realitní makléři, o kterých se tak často píše.

V naprosté většině si bohužel lidé mohou za své chyby sami – spoléhají příliš na první dojem a podceňují rizika. V důsledku toho přichází o peníze nebo dokonce o nemovitosti. Navíc se ochuzují o příležitosti v podobě ještě lepších nemovitostí, které by více splňovaly jejich požadavky a dělaly jim radost, protože neví, jak je hledat.

Jste-li v situaci, že kupujete / prodáváte nemovitost, investujte trochu času do realitní gramotnosti. Naučíte se tak jednodušeji odhalit skryté hrozby a rizika. Současně s tím identifikovat skryté příležitosti pro nákup zajímavých nemovitostí k vlastnímu bydlení nebo na investici. Zajímavou volbou pro vás může být i videokurz Realitní kuchařky nebo nová kniha.

VIDEO - jak hledat levné byty

 

Díky tomuto videokurzu budete vědět, jak ušetřit velké peníze i to, jak hledat nemovitosti opravdu efektivně. Jak včas odhalit skryté hrozby, rizika i příležitosti. Naučíte se bezpečně investovat do nemovitostí i s minimem vlastních zdrojů. Prodat/pronajmout nemovitost s vyšším ziskem. Naučíte se používat arzenál velmi výkonných nástrojů, který vám pomůže snížit cenu nemovitosti, ale současně vydělat při jejich prodeji.  A je jen na vás, zdali se touto cestou vydáte sami nebo s pomocí slušného realitního makléře.

 

Autor článku:
Pavla Temrová

 

Realitní kuchařka 2017