Realitní videokurz pro malé i velké

Realitní videokurz rozvádí obsah knihy Realitní kuchařka.
Je určen lidem, kteří chtějí investovat do nemovitostí nebo hledají vlastní bydlení. Během 5 hodin získáte detailní návod, jak na to a jak si uhrát maximální počet bodů v realitním ringu a zůstat v bezpečí.

Malá ochutnávka

Klikněte zde pro vstup do videokurzu

OBSAH VIDEOKURZU


Autorka: Pavla Temrová, certifikovaná realitní specialistka, 15 let v realitách
Rozsah: 12 lekcí v délce 5 hodin, platnost přístupu: 12 měsíců od zakoupení
Cena videokurzu: VYPRODÁNO
Zvýhodněná cena pro majitele knihy Realitní kuchařka: VYPRODÁNO

 • Najít nemovitost za dobrou cenu je stále obtížnější. Odhalíte konkrétní kroky, jak postupovat, aby si vás zajímavá nemovitost našla sama a způsoby jakým ji financovat.

 • Proč 25% nemovitostí nebylo nikde inzerováno. Jak funguje poptávka a nabídka na trhu nemovitostí. Naučíte se hledat neveřejné nabídky.

 • Konkrétní nástroje, které vám pomohou hledat / nabízet nemovitosti efektivně. Vyždímejte z nich maximum.

 • Proč si dát pozor na právní vady a jak funguje katastr nemovitostí a v čem vám může pomoci. Konkrétní ukázky jak s ním pracovat.

 • Dozvíte se, proč je důležité umět se správně naladit na protistranu. Psychologie nabídky / prodeje.

 • Neplatiči jsou noční můrou všech pronajímatelů. Naučíte se používat praktické nástroje, které tato rizika eliminují.

 • Rozdíly ve vlastnictví ve vztahu k investování. Odhalíte registry dlužníků a dozvíte se, jak získat nejlevnější peníze na trhu k bydlení / investování.

 • Jak bezpečně a s co nejvyšším ziskem investovat do nemovitostí, jak hledat zajímavé příležitosti, které nejsou vidět.

 • Nové byty a domy - skryté příležitosti i rizika, konkrétní ukázky, návody, jak šetřit peníze / vydělat. Naučíte se posuzovat jednotlivé nabídky.

 • Jak vyždímat maximum ze spolupráce s realitní kanceláří. Rizika i příležitosti, které vám mohou velmi pomoci, ale i zavařit.

 • Odhalíte nástroje pro identifikaci příležitosti ke snížení ceny. Ukázky z praxe, jak je používat, aby byl výsledek co nejlepší.

 • Konkrétní návody a tipy pro majitele nemovitostí i pro realitní makléře. Jak zvýšit svoji šanci na trhu pronájmu a prodeje.

 • A DALŠÍ KONKRÉTNÍ NÁSTROJE, KTERÉ VÁM UŠETŘÍ PENÍZE / ČAS / RIZIKA a současně odhalÍ příležitosti ke koupi i k prodeji.

Objednávka videokurzu

Realitní Kuchařka

VYPRODÁNO

Objednat videokurz Realitní Kuchařka

Ať se rozhodnete pro knihu či pro kurz, Kuchařka vám poskytne původní, srozumitelné a vlastní praxí vyzkoušené recepty na efektivní výběr, nákup, pronájem a prodej nemovitostí. Seznámí vás s tipy a návody "jak na to", reálnými ukázkami z praxe, a také vás upozorní na možná úskali a investiční rizika. Mile mě potěšila ochota autorky podělit se o své osobní know-how a zkušenosti jejichž získání jistě představovalo nemalou časovou investici. Pokud přijdete na seminář, můžete se navíc těšit i na estetický zážitek z kultivovaného projevu paní Temrové.

Martin Fischer, finanční analytik, Praha

Je mi 25 let, zatím mám za sebou první nemovitost, ze které mám příjem a přemýšlím o dalších. Seminář se mi velice líbil, do začátku jsem se dozvěděl velmi mnoho užitečných věcí, které jsem předtím nevěděi.

Jan Pokorný, Kostelec nad Černými lesy.

Kniha je vynikající sbírkou jednoduchých a v praxi aplikovatelných návodů, které vás mohou dovést k vysněné nemovitosti. Seminář byl pro mě zatím jednoznačně nejpřínosnějším ze všech, které jsem dosud navštívil

Petr Beneš, Key User pro SAP, Rakovník

Seminář byl pro mě super. Z mého pohledu dělá autorka skvělou a přínosnou práci. Jde o rozšíření obzorů a získaní nových informací velmi příjemným způsobem

Jiří Vejmělek, logistik, Jindřichův Hradec

Autorka představuje řadu zajímavých a inovativních nápadů pro každého se zájmem o nemovitosti. Popisuje příležitosti i výzvy z různých pohledů, současně však respektuje vlastní invenci.

R. Knoedl, generální ředitel, Societe Generale Equipment Finance, Praha

Chcel by som sa Vám poďakovať za seminár ktorý som absolvoval. Viac rokov som pracoval v realitnej oblasti preto môžem potvrdiť že informácie ktoré ste nám podala sú úplne pravdivé. Prekvapilo ma že aj keď ste nikdy nerobila realitnú maklérku problematiku máte zvládnutú na výbornú. Kurzu som sa zúčastnil hlavne preto aby som sa dozvedel ako rozšíriť svoj model podnikania aj na územie Prahy. Informácie ktoré som sa dozvedel ma utvrdili v tom že Praha má potenciál aj v súčastnosti keď je realitný trh pomerne rozvinutý.

Erik Mihalik, Košice

Jsem rád, že jsem se semináře zúčastnil a můžu jej porovnat s dalšími podobnými akcemi které jsem absolvoval např. Ivo Tomana, Tomáše Kučery, Zdeňka Steinera apod. Udělala jste na mě perfektní dojem zkušeného, připraveného profesionála a přitom velmi příjemného člověka. Vše mělo hlavu, patu, dávalo to smysl, informace byly užitečné a naprosto srozumitelné. Líbila se mi Vaše vstřícnost, pohotovost a okamžité odpovědi na dotazy, vč. toho, že něco nevíte nebo nemáte osobní zkušenost – např. dotaz je pro právníka, finančního poradce apod. Působila jste naprosto přirozeně a to mě oslovuje víc, než leckdy sice úspěšný, ale arogantní člověk.

Jaroslav Vanžura, jednatel společnosti, Praha

Seminář se mi líbil především z hlediska uvádění spousty praktických a konkrétních příkladů z oblasti nákupu či prodeje nemovitostí a také jeho srozumitelnosti.  Je přínosný jak pro začátačníky, tak i odbornou veřejnost a všem jej vřele doporučuji

Pavla Farleigh, projektová manažerka, Praha

Realitní kuchařka je jedna z nejlepších motivačních knih, které jsem četl, plná návodů a skutečných receptů, jak vydělat a ušetřit spoustu peněz v oblasti realit, ať už pro soukromé nebo podnikatelské účely. Mě pomohla s nákupem a pronájmem již 2 nemovitostí

Miloslav Malík, Cheb, řidič kamionu

Ráda bych Vám poděkovala za Vaší autenticitu, za praktické rady získané vlastní zkušeností. Snaha předat nám ze sebe maximum, byla opravdu hmatatelná. Jsem stavař, ale i tak bylo mnoho “AHA” momentů, které mne na semináři obohatily

A. Kučerová, stavební inženýr, Hradec Králové

Kniha a prezentace p. Temrové mi úplně změnila život a ukázala směr mé další práce. Poskytla mi přesné informace jak obchodovat s nemovitostmi, aplikovatelné i na druhé straně republiky. Důkazem mi jsou dva bezstarostně pronajaté byty, pře rokem zakoupené. Četl jsem a čtu mnoho publikací o byznysu všeobecně, ale nikde jsem nenalezl přesnější návod na vytváření legálního bohatství. Bez mého snažení jsem dosáhl uznání mého okolí, což mne velice těší a je přidanou hodnotou. Touto cestou bych chtěl autorce ze srdce velice poděkovat

Marian Kučatý, Šilheřovice, Ostrava

Knihu a seminář bych neváhala doporučit svým nejbližším přátelům. Byli velmi hodnotné a především okamžitě použitelné i pro naprostého laika. Je mi líto, že jsem o kuchařce nevěděla dříve, pomohla by mi v minulosti uchránit cenu našeho domu

Katka Janáčková- Doležalová, podnikatelka, Praha

Za Váš seminář bych Vám chtěla moc poděkovat. Přiznám se, že jsem původně měla trochu strach, že bude kopírovat Vaši knihu. Ta byla pro mne samozřejmě velikým přínosem. Ale od semináře jsem očekávala, že doplní , co jsem v ní nenašla. Stalo se. Dozvěděla jsem se spousty zajímavých věcí , které by mě určitě samotnou nenapadly a které hledání a případný následný pronájem značně usnadní. Velmi jsem rovněž ocenila Váš projev. Mluvit dlouhé hodiny v kuse a po celou dobu tak kultivovaně je vzácné.

H. Tichá, Kraslice.
Klikněte zde pro vstup do videokurzu

Realitní videokurz rozvádí obsah knihy Realitní kuchařka

Protože jsem vloni na podzim začala uvažovat o koupi chalupy, přečetla jsem si Realitní kuchařku. Tato kniha mě úplně uchvátila, je skutečně použitelná jako kuchařka. Protože jsem se chtěla dozvědět ještě více konkrétních postupů, zúčastnila jsem se živého semináře. Paní Temrová toho zná opravdu hodně a umí to předat tak, že jsme všichni vydrželi v maximální soustředěnosti celé 4,5 hodiny!

Jana Hrbková, učitelka ZŠ Libčice nad Vltavou.

            

© Realitní kuchařka 2021    |    Ochrana údajů    |     Obchodní podmínky