Realitní kuchařka | Nemovitosti pro každého

Pro koho vznikla

Realitní kuchařka 2020

Realitní kuchařka 2020  přínáší praktické tipy, které mají za cíl inspirovat čtenáře na cestě k vlastnímu bydlení a pomoci jim ušetřit/vydělat peníze na trhu s nemovitostmi. Knihu doprovází vzdělávací semináře, realitní videokurz a realitní podcast.

Realitní kuchařka je ve všech svých podobách nezávislá na sponzorech a přináší tak otevřenost a objektivitu. Přestože původně vznikala pro lidi, kteří nejsou z oboru, z pozitivních reakcí čtenářů a účastníků seminářů se ukázalo, že má co nabídnout i zástupcům odborné veřejnosti. Za dobu své existence oslovila přes dvacet tisíc lidí z celé České republiky a ze Slovenska.     

Aktuální rozhovory

eBook zdarma

Vložte svůj email pro zaslání eBooku

Váš email je v bezpečí

Kniha Realitní kuchařka
Realitní videokurz
Kurzy a semináře

Představení autorky

Autorkou Realitní kuchařky je Pavla Temrová, nezávislá realitní specialistka, která se na realitním trhu pohybuje v různých profesních i osobních rolích více než patnáct let. Byla u vzniku několika realitních vyhledávačů a aplikací a u zrodu desítek úspěšných developerských projektů a nových městských čtvrtí. Své zkušenosti sbírala v zahraničí i u nás.

V letech 2000-2005 pracovala na pozici IT projektové manažerky ve společnosti Active 24. V letech 2005-2015 bylo její jméno spojeno s developerskou společností Finep, kterou i mediálně zastupovala. V posledních letech provozuje vlastní realitní službu pod značkou Pavla Temrová Reality  působící v Praze.

Kromě prodeje nemovitostí se věnuje poradenství a lektorské činnosti, přispívá do několika realitních rubrik a pomáhá lidem orientovat se na trhu nemovitostí.

Prostřednictvím Realitní kuchařky se dělí o velmi zajímavé a užitečné tipy a recepty, které je možné začít ihned používat v praxi. V realitním kotli míchá a vaří koupě, prodeje i pronájmy, byty, domy, pozemky, chaty, chalupy, ale i sklepy a garáže. Přináší čtenářům a účastníkům seminářů zcela nový pohled na nemovitosti s cílem pomoci jim vyřešit otázku vlastního bydlení nebo najít zajímavou investici bez ohledu na to, zdali se jedná o nový byt v Praze nebo chalupu/pozemek na venkově.

Nákup i prodej nemovitosti představuje velmi důležitý životní krok, který většina z nás dělá jen jednou za život“, říká Pavla Temrová, autorka projektu Realitní kuchařka a dodává: “Trh nemovitostí v ČR je nepřehledná džungle a není snadné se v něm zorientovat. Mnoho lidí se tak často zbytečně ochuzuje o zajímavé příležitosti. 80 % z nás si neumí vyjednat výrazně lepší cenu a neví, jak efektivně hledat a rozlišit dobrou nabídku od špatné. Často “sypeme” peníze dlouhé roky za nájem do cizího, přestože existuje mnoho způsobů, jakými si lze pořídit vlastní nemovitost a tu užívat nebo ji nechat vydělávat. A mnohdy se vůbec nemusí nacházet v místě, kde žijeme. Ani nás nemusí stát statisíce nebo miliony, jak by se mohlo na první pohled zdát”.

Nejen čtenářům knihy, kteří si přejí jít ještě do větší hloubky se zaměřením na praktické dovednosti,
jsou určeny živé semináře a realitní videokurz

Rozhovor s Realitní kuchařkou v médiích
Kuchařka vstoupila jako první knížka se zaměřením na nemovitosti v ČR na Amazon
Realitní kuchařka hostem veletrhu For Arch

Jak efektivně hledat a najít i na první pohled nemožné?

.
•  Jak si správně říci o slevu, protože obavy a stud nejsou na místě, když se jedná o vaše peníze?
•  Jak získat nejlevnější peníze na trhu na nákup vlastního bydlení?
•  Jak vytěžit maximum informací z tepla domova bez nutnosti kamkoliv cestovat?
•  Jak správně a především bezpečně investovat do nemovitostí a jak začít, i když v tuto chvíli nic nemáte?
•  Jak rozpoznat zajímavou příležitost nebo naopak odhalit včas rizika a nesednout nikomu “na lep”.

Realitní kuchařka vyvrací i celou řadu mýtů a předsudků, které jsou v lidech zakořeněny a ochuzují je. Například, že k hledání nemovitostí postačí sledovat nabídky realitních serverů, přestože jsou ve skutečnosti až jejich druhotným zdrojem.

A spolu s tím, že vlastní bydlení je jen pro bohaté a např. že zajímavé pozemky v okolí velkých měst jsou jen pro ty ještě bohatší. I blízko Prahy se stále dají najít zajímavé stavební pozemky s cenou již od 1500,-Kč/m2. Autorka projektu vychází ze skutečnosti, že obrovské množství zajímavých nemovitostí se do oficiálních nabídek realitních serverů vůbec nedostane. Představuje konkrétní způsoby, jak je hledat a spolu s tím, jak řídit rizika s nákupem spojená. Realitní kuchařka nabízí možné řešení také lidem, kteří se nechtějí smířit s vyhlídkou mizerné almužny v podobě státního důchodu, k němuž bohužel většina z nás směřuje. Ukazuje možný způsob, jakým lze vydělat peníze a zajistit se tak na stáří.

eBook zdarma

Vložte svůj email pro zaslání eBooku

Váš email je v bezpečí

Stáhněte si úvodní kapitolu Realitní kuchařky (eBook zdarma)

.
A odhalte jistý a ověřený způsob, jak se můžete stát majitelem bytu nebo domu, i když nemáte peníze ani zkušenosti. A jak můžete na tomto nákupu začít obratem vydělávat. Vše je popsáno jednoduchou a srozumitelnou formou tak, aby tomu porozuměl každý a mohl to ihned zkusit.

Podle údajů ČSÚ bylo v roce 2018 v ČR na hranici chudoby 1,5 milionu lidí. Celých 60 % z nich je starší 50 let. Za 30 – 40 let se zdvojnásobí počet občanů ČR nad 65 let. Důchody od státu budeme dostávat později a budou nižší než dnes. A nebudou schopny zajistit dostatečnou ochranu před chudobou. Řešením je začít si sám aktivně tvořit vlastní jistoty a rezervy. V Realitní kuchařce se dozvíte možný způsob, jak toho dosáhnout.

Kniha je evidována u Národní agentury ISBN pod číslem 978-80-270-7450-1
Aktuální vydání: 2020

Kompletní Realitní kuchařku si můžete objednat zde

20 kapitol - elektronická / tištěná kniha

Realitní videokurz
Registrace na seminář
Objednat knihu
eBook zdarma

Vložte svůj email pro zaslání eBooku

Váš email je v bezpečí

            

 

© Realitní kuchařka 2020

Veškeré informace publikované na těchto stránkách jsou nezávazné informace obecné povahy. Představují přátelská doporučení, která v mnoha případech vycházejí z osobní zkušenosti autora nebo čtenářů knihy Realitní kuchařka. Z obsahu těchto stránek a ze zasílaných newsletterů nevzniká provozovateli těchto stránek žádný závazek v souvislosti s uvedeným obsahem.