Realitní kuchařka

Zkušenosti čtenářů a účastníků seminářů

Jako advokát se zaměřením na právo nemovitostí jsem byl mile překvapen, kolik mi toho dokáže kniha nabídnout. Je plná nápadů, inspirace a je z ní cítit upřímné nadšení pro problematiku nemovitostí a poctivost při zpracování a předávání četných zkušeností autorky. Některé pasáže knihy jsem přečetl několikrát, ke knize se budu rád vracet i v budoucnu. Ať už uvažujete o první realitní investici, nebo jste zkušený investor, Vaše další investice do realit by měla být do semináře Realitní kuchařky. Paní Temrová podává realitní problematiku v obdivuhodné šíři, bezkonkurenční profesionalitě a se zápalem, který by jí mohli závidět i ti z nás, kteří se v realitách našli. Výklad navíc obsahuje i řadu různorodých osobních zkušeností, které tématu dodávají potřebnou živost a plasticitu. Tahle investice se Vám mnohokrát vrátí.

JUDr. Ondřej Dokoupil, Praha Advokát

Po přečtení knihy mě to táhlo se přihlásit na seminář, tak jsem poslechla bez toho, aniž bych přesně vědela, co od něj očekávat. Ted už to vím naprosto přesně a vidím, že intuice se má poslouchat. Je únor a co nevidět budu podávat daňové přiznání, do kterého mohu dát náklady, o kterých jsem vůbec netušila, že je mohu použít. Seminář byl opravdu neuveritelně nabitý informacemi od první minuty az do poslední. Do budoucna jste mi ušetrila spoustu problémů. Jste profesionál každým coulem. Mluvíte užasně srozumitelným jazykem a i vás hlas je velmi příjemný. Líbily se mi vaše příklady z praxe, jimiž jste seminár prokládala. Přesto jste se vždy držela linky a neodbíhala. Jsem velmi vděčná sobě i Vám, ze jsem s Vámi mohla tento čas strávit.

Martina Matějková, Cvrčovice

Realitní kuchařka je jedna z nejlepších motivačních knih, které jsem četl, plná návodů a skutečných receptů, jak vydělat a ušetřit spoustu peněz v oblasti realit, ať už pro soukromé nebo podnikatelské účely. Mě pomohla s nákupem a pronájmem již 2 nemovitostí.

Miloslav Malík, Cheb řidič kamionu

Každý najde v této knize mnohem více než očekává a je jedno zda jste bez praxe nebo profesionál v oboru. Velmi inspirativní a poučné.Takový materiál na českém trhu dlouho chyběl.

Ing. Václav Ston, KB manažer obchodního týmu Hypocentra MPSS

Ať se rozhodnete pro knihu či pro seminář, Kuchařka vám poskytne původní, srozumitelné a vlastní praxí vyzkoušené recepty na efektivní výběr, nákup, pronájem a prodej nemovitostí. Seznámí vás s tipy a návody "jak na to", reálnými ukázkami z praxe, a také vás upozorní na možná úskali a investiční rizika. Mile mě potěšila ochota autorky podělit se o své osobní know-how a zkušenosti jejichž získání jistě představovalo nemalou časovou investici. Pokud přijdete na seminář, můžete se navíc těšit i na estetický zážitek z kultivovaného projevu paní Temrové.

Martin Fischer, Praha finanční analytik

V době, kdy jsme plánovali vstup na pražský realitní trh jako prvodevelopeři, se nám dostala do rukou publikace Pavly Temrové “Realitní kuchařka”. Tato kniha byla pro nás velice inspirativní a proto jsme neváhali autorku této publikace obratem požádat o konzultaci. Následně nám paní Temrová zpracovala rešerše vybraných lokalit v Praze, kde jsme plánovali zakoupit pozemky a zahájit výstavby bytových domů. Uvedené studie obsahovaly špičkově zpracované tržní potenciály vybraných lokalit a tato strukturovaná data pro nás byla významným vodítkem při přípravě marketingových komunikací a prodejních materiálů našich realitních produktů. Též jako nezávislý realitní makléř nám paní Temrová zajišťovala pomoc s prodejem bytových i nebytových jednotek v našich projektech. Zde musíme vyzdvihnout zvláště její individuální prozákaznický přístup, který plně koresponduje s posláním naší společnosti. Pavla Temrová je skutečný profesionál v oblasti znalosti tržní hodnoty jednotlivých pražských lokalit a pro developery i prodejce realit má spolupráce s ní vysokou přidanou hodnotu. Dnes můžeme hrdě říci, že Pavla Temrová stála u zrodu našeho developerského úspěchu v Praze a za to jí patří velký dík.

Ladislav Apfelthaler, Ing. Radim Vaněk IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Divize IP INVEST

Díky knize Realitní kuchařka jsem se naučil efektivněji vyhledávat nemovitosti, získal jsem potřebné nástroje určené ke snížení kupní ceny nemovitostí a spoustu dalších užitečných rad. Jednoduše řečeno, Realitní kuchařka mi přinesla nadhled ve světě nemovitostí, který jsem donedávna neměl.

Mgr. Milan Střižík, Uherské Hradiště policista

Autorka představuje řadu zajímavých a inovativních nápadů pro každého se zájmem o nemovitosti. Popisuje příležitosti i výzvy z různých pohledů, současně však respektuje vlastní invenci, jako je tomu u vaření.

Reinhold Knödl, Praha generální ředitel, Societe Generale Equipment Finance

Kniha je vynikající sbírkou jednoduchých a v praxi aplikovatelných návodů, které vás mohou dovést k vysněné nemovitosti. Seminář byl pro mě zatím jednoznačně nejpřínosnějším ze všech, které jsem dosud navštívil

Petr Beneš, Rakovník

Kniha a prezentace p. Temrové mi úplně změnila život a ukázala směr mé další práce. Poskytla mi přesné informace jak obchodovat s nemovitostmi, aplikovatelné i na druhé straně republiky. Důkazem mi jsou dva bezstarostně pronajaté byty, před rokem zakoupené. Četl jsem a čtu mnoho publikací o byznysu všeobecně, ale nikde jsem nenalezl přesnější návod na vytváření legálního bohatství. Bez mého snažení jsem dosáhl uznání mého okolí, což mne velice těší a je přidanou hodnotou. Touto cestou bych chtěl autorce ze srdce velice poděkovat.

Marián Kučatý, Šilheřovice, Ostrava pracovník v sociálních službách

Jsem rád, že jsem se semináře zúčastnil a můžu jej porovnat s dalšími podobnými akcemi  které jsem absolvoval např. Ivo Tomana, Tomáše Kučery, Zdeňka Steinera apod. Udělala jste na mě perfektní dojem zkušeného, připraveného profesionála a přitom velmi příjemného člověka. Vše mělo hlavu, patu, dávalo to smysl, informace byly užitečné a naprosto srozumitelné. Líbila se mi Vaše vstřícnost, pohotovost a okamžité odpovědi na dotazy, vč. toho, že něco nevíte nebo nemáte osobní zkušenost – např. dotaz je pro právníka, finančního poradce apod. Působila jste naprosto přirozeně a to mě oslovuje víc, než leckdy sice úspěšný, ale arogantní člověk.

Jaroslav Vanžura, Praha Jednatel

Knížka mi pomohla k nákupu vysněného pozemku v lokalitě15 km. severně od Brna, kde se zasíťované pozemky prodávají od cca 1600 Kč/metr. Pozemek jsem koupil nakonec za 1 000 Kč/metr (celková rozloha 1330 m2)

Martin Domeš, Brno webdesigner

Seminář Realitní kuchařky byl pro mě revoluční. Našel jsem nemovitost, která skvěle navázala na naše rodinné potřeby i finance. Spolu s tím se mi podařilo ušetřit 15% z ceny nemovitosti (půl milionu u bytu lokalita Plzeň Bory) a za to Vám opravdu velmi děkuji.

L. Svátek, Hradec Králové projektant

Seminář se mi líbil především z hlediska uvádění spousty praktických a konkrétních příkladů z oblasti nákupu či prodeje nemovitostí a také jeho srozumitelnosti. Je přínosný jak pro začátačníky, tak i odbornou veřejnost a všem jej vřele doporučuji.

Pavla Farleigh, Praha projektová manažerka

Bohaté a inspirující spektrum cenných rad a konkretních příkladů. Neskutečně inspirující kniha, která zaujme profesionály, majitele nemovitostí, kupující a investory. Velmi doporučuji. Realitní kuchařka vás nadchne a probudí ve vás váš talent a schopnosti.

Irene Hoffmann, Zurich, Švýcarsko manažerka

Knížku jsem přečetla jedním dechem a musím říct, že byla úžasná. Je napsána velmi čtivou formou a pro mne je velice inspirativní. Přečetla jsem snad všechny knihy od Kiosakiho a dokonce i od jeho poradců, ale tato kniha je prostě praktičtější.

Lenka Šamanová, Třebíč

Koupit knihu

Ráda bych Vám poděkovala za Vaší autenticitu, za praktické rady získané vlastní zkušeností. Snaha předat nám ze sebe maximum, byla opravdu hmatatelná. Jsem stavař, ale i tak bylo mnoho „AHA“ momentů, které mne na semináři obohatily.

A. Kučerová, Hradec Králové stavební inženýr

Nejlepší knížka nejen pro realitní makléře. Rok jsme hledali byt, ale nabídky v realitních vyhledávačích byly drahé nebo se nám nelíbily. Knížka nám ukázala nové způsoby hledání, pomohla nám najít byt, který nebyl nikde v nabídce.

J. Linhart, Praha fyzioterapeut

Seminář byl skutečně poutavý, zajímavý a opravdu mě bavil. Dozvěděl jsem se spoustu tipů, triků a nových věcí, které by mě ani nenapadly zjišťovat

Jan Deus, Praha IT administrátor
Objednat knihu
Registrace na seminář
Realitní videokurz
Ebook zdarma

Chcel by som sa Vám poďakovať za seminár, ktorý som absolvoval. Viac rokov som pracoval v realitnej oblasti preto môžem potvrdiť, že informácie ktoré ste nám podala sú úplne pravdivé. Prekvapilo ma, že aj keď ste nikdy nerobila realitnú maklérku, problematiku máte zvládnutú na výbornú

E. Mihálik, Košice

Seminář byl pro mě super. Z mého pohledu dělá autorka skvělou a přínosnou práci. Jde o rozšíření obzorů a získaní nových informací velmi příjemným způsobem

Jiří Vejmělek, Jindřichův Hradec logistik

Knížka mě moc bavila. Přečetl jsem ji za dva večery a našel jsem díky ní i nový koníček. Stal se ze mě “hledač proluk

Václav Rožánek, Mariánské lázně

Velmi děkujeme za knihu – byla nám zdrojem velkého poučení a odrazovým můstkem k rozhodnutí pořídit si byt na investici.

Jana Preti, Praha překladatelka a průvodkyně

Měsíc po přečtení Vaší knížky jsem našel vysněný stavební pozemek pro naši chatu. Dlouhá léta jsem hledal špatně a neefektivně. Knížka mi ukázala, jak na to a ušetřila několik set tisíc

Z. Lipták, Plzeň technik v tiskárně

Mimořádně motivující a praktická zkušenost. Roky pracuji v realitách a seminářů se účastním několikrát do roka. Přiznávám, že jsem tam šla čistě ze zvědavosti, je dobré sledovat konkurenci 🙂 ale odcházela jsem s pocitem, že se mám co učit a chystám se doporučené rady a tipy vyzkoušet. Opravdu skvělé. Paní Temrová, moc děkuji a těším se další akce.

Bohdana Slavíková práce v realitách

Chtěl bych Vám velmi poděkovat za Vaši „kuchařku“, neboť jsem něco takového potřeboval.Již několik let sleduji inzeráty bytů, ale chyběl mi nějaký impuls, a zde jste nám ukázala návod, jak to může fungovat.

David Prosek, Praha

Bez ohledu na to, v jaké prac. pozici se nacházíme, svým způsobem je většina z nás součástí „krysího“ závodu. Knížka může být dobrým impulzem pro to, abychom o některých věcech začali více přemýšlet a nenechali si zbytečně uniknout některé příležitosti.

Mgr. Ondřej Kmoch, Praha advokát

Je mi 25 let, zatím mám za sebou první nemovitost, ze které mám příjem a přemýšlím o dalších. Seminář se mi velice líbil, do začátku jsem se dozvěděl velmi mnoho užitečných věcí, které jsem předtím nevěděi

Jan Pokorný, Kostelec nad černými lesy

Protože jsem vloni na podzim začala uvažovat o koupi chalupy, přečetla jsem si Realitní kuchařku. Tato kniha mě úplně uchvátila, je skutečně použitelná jako kuchařka. Protože jsem se chtěla dozvědět ještě více konkrétních postupů, zúčastnila jsem se na jaře 2015 semináře. Paní Temrová toho zná opravdu hodně a umí to předat tak, že jsme všichni vydrželi v maximální soustředěnosti celé 4,5 hodiny!

Jana Hrbková, Praha učitelka ZŠ Libčice nad Vltavou

Chcem Vám poďakovať za vašu praktickú a inšpiratívnu knihu. Po mesiaci od jej preštudovania máme prvý byt 2+1, OV, druhý bude behom dvoch týždňov

J Halinár, Praha

Děkuji autorce za skvělý počin. Velká škoda, že Realitní kuchařka nebyla na trhu již v roce 2005, kdy jsem s investicemi do nemovitostí začínal.

Radek Lečbych, Morava investor

Kniha je kuchařkou pro drobné realitní investory. Já jsem však mezi řádky přečetl mnohem silnější vzkaz. Pokud víte, co v životě chcete, není nic, co by vám stálo v cestě

Tomáš Pardubický Generální ředitel FINEP

Chtěl bych Vám opravdu moc poděkovat za Vaši knížku i skvělý seminář. Pomohl mi pochopit věci v nových souvislostech a především namotivoval k tomu začít řešit vlastní situaci s bydlením

M. Mařík, Praha lékárník

Vždy jsem si přála malý dům se zahradou u lesa. Po přečtení knížky a účasti na semináři jsem začala hledat, ale tentokrát jinak a za 2 měsíce našla. Tohle by se mělo učit povinně na školách, ušetřilo by nám to roky kompromisů

M. Táborská, Benešov

Kniha Realitní kuchařka je napsaná velmi čtivě. Popisované věci dokáže pochopit i úplný laik a co je hlavní, všechny informace jsou použitelné pro náš trh, na rozdíl do knih Roberta Kiosakiho, které jsou sice plné velmi zajímavých informací, bohužel většina z nich je těžko použitelná pro ČR. Doporučuji knihu všem, které reality přitahují a kteří zvažují koupi své vlastní nemovitosti.

Veronika Holišová realitní makléřka

Za Váš seminář bych Vám chtěla moc poděkovat. Přiznám se, že jsem původně měla trochu strach, že bude kopírovat Vaši knihu. Ta byla pro mne samozřejmě velikým přínosem. Ale od semináře jsem očekávala, že doplní , co jsem v ní nenašla. Stalo se. Dozvěděla jsem se spousty zajímavých věcí , které by mě určitě samotnou nenapadly a které hledání a případný následný pronájem značně usnadní. Velmi jsem rovněž ocenila Váš projev. Mluvit dlouhé hodiny v kuse a po celou dobu tak kultivovaně je vzácné.

H. Tichá, Kraslice
Objednat knihu
Registrace na seminář
Realitní videokurz
Ebook zdarma

            

Veškeré informace publikované na těchto stránkách jsou nezávazné informace obecné povahy. Představují přátelská doporučení, která v mnoha případech vycházejí z osobní zkušenosti autora nebo čtenářů knihy Realitní kuchařka. Z obsahu těchto stránek a ze zasílaných newsletterů nevzniká provozovateli těchto stránek žádný závazek v souvislosti s uvedeným obsahem.

© Realitní kuchařka 2012-2023   |    Ochrana údajů    |    Obchodní podmínky    |   Systém vnitřních zásad AML